poniedziałek, 6 kwietnia 2009

Obóz harcerski Gaboń 2009 już wkrótce! A czy Ty jesteś gotowy?W piątek byliśmy na miejscu tegorocznego obozu… Miejsce godne szlachty!
Oniemieć można z wrażenia. Wielkie szczyty gór, dolinka przez którą pędzi strumyk i masywne świerki… Miejsce wymarzone do zbudowania gniazda prawdziwej szlachty! Można się obwarować tuż za strumykiem, można postawić konstrukcję opierając ją o zbocze góry… Obóz się zbliża, jest już coraz bliżej… To będzie wspaniały czas! Jedziemy w pobliże Starego Sącza, tuż obok wioski Gaboń.

Przyblizone informacje o terminie obozu:
-wyjeżdżamy pociagiem 16 lipca (czwartek) późnym wieczorem
-wracamy pociagiem 2 sierpnia (Niedziela)

Przybliżony koszt obozu: 450 zl/os (przejazdy, wyżywienie, ubezpieczenie i inne)Ale, zdaje się, że nie wszyscy będą mogli pojechać i przeżyć wspaniałą Przygodę… Ostatnio, na Radzie Drużyny, Zastępowi poruszali sprawę braku zaangażowania kilku chłopaków na zbiórkach lub nie pojawianie się na zbiórkach w ogóle.

Przed nami jeszcze kwiecień, maj, czerwiec i połowa lipca. Pojadą na obóz, ci, którym będzie zależało! Wymagajcie od siebie! Nie odpuszczajcie! Prawo Harcerskie mówi: Harcerz jest karny, KAŻDE ZADANIE WYKONUJE SUMIENNIE DO KOŃCA. Dajcie z siebie wszystko! Ku przygodzie!!!

Wasz Drużynowy
LisekPlakat na górze autorstwa Damiana, a plakat niżej oraz film są autorstwa Obara

Brak komentarzy: